Home » Cytaty » Cytaty Roberta Baden-Powella

Cytaty Roberta Baden-Powella

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest Robert Baden-Powell.

Cytaty Roberta Baden-Powella mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Baden-Powella możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Roberta Baden-Powella, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Roberta Baden-Powella

***

Być dobrym to jest coś, ale postępować dobrze to znacznie więcej.
***
Oto dewiza skauta: dopóki nie jesteś martwy nie mów, żeś nieboszczyk.
***
Śmiejcie się ile tylko możecie, to dobrze robi.
***
Życie byłoby miłe, gdyby wszystko było słodkie. I sama sól jest gorzka, ale trochę soli do potrawy nadaje smak. Trudności są solą życia.
***
Prawdziwy system wychowawczy domaga się obecności Boga. Tego Boga, który nie ma wycelowanej w nas broni dla karania, ale który uśmiecha się i dodaje nam odwagi, abyśmy się stali rzeczywiście ludźmi w stosunku do Jego wielkiego arcydzieła, jakim jest przyroda […].
***
Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.
***
Nie bierz życia zbyt serio – ale czyń zawsze najlepszy użytek z tego, co posiadasz.

Powyższy artykuł został zobaczony od 12.07.2023 już 6865 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply