Home » Cytaty » Cytaty z książki Ziemia, planeta ludzi

Cytaty z książki Ziemia, planeta ludzi

Filmy, seriale, czy książki pełne są kultowych kwestii. Każdy z nas ma swoje ulubione dzieła, które czyta lub ogląda wiele razy. Bohaterowie wypowiadają tam słowa, z którymi możemy się utożsamiać.

Do codziennego języka przeszło już wiele z książki 27 śmierci Toby’ego Obeda. Sprawdź zestaw, który dla Ciebie przygotowaliśmy i wyślij lub umieść jeden z cytatów na portalach społecznościowych.

Każdy z cytatów z książki 27 śmierci Toby’ego Obeda zwierzęcy możesz wysłać dowolnym komunikatorem (WhatsApp, Telegram, Instagram, czy Messenger). Możesz tez go umieścić na swoim profilu na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie.

Cytaty z książki Ziemia, planeta ludzi

***

A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.
***
[…] wraz ze śmiercią człowieka umiera nieznany świat.
***
Burze, mgły, śnieżyce, jeszcze nie raz dadzą ci popalić. Myśl wtedy o tych, którzy już doświadczyli tego przed tobą. Powtarzaj sobie: „Jeżeli inni przez to przeszli, to znaczy, że można przez to przejść”.
***
Dzisiejszego wieczoru, kiedy moi dwaj piloci są w drodze, jestem odpowiedzialny za całe niebo.
***
Można kochać tych, którym się rozkazuje, ale nie trzeba im o tym mówić.
***
W świecie, gdzie życie tak naturalnie łączy się z życiem, gdzie kwiaty nawet w powiewie wiatru łączą się z kwiatami, gdzie łabędź zna wszystkie łabędzie, tylko ludzie budują sobie samotność.
***
Noc jest bogata, pełna aromatów, jagniąt drzemiących, kwiatów nie mających jeszcze barw.

Powyższy artykuł został pokazany od 14.07.2023 już 9389 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply