Home » Cytaty » Cytaty z książki Ziemia, planeta ludzi

Cytaty z książki Ziemia, planeta ludzi

Filmy, seriale, czy książki pełne są kultowych kwestii. Każdy z nas ma swoje ulubione dzieła, które czyta lub ogląda wiele razy. Bohaterowie wypowiadają tam słowa, z którymi możemy się utożsamiać.

Do codziennego języka przeszło już wiele z książki 27 śmierci Toby’ego Obeda. Sprawdź zestaw, który dla Ciebie przygotowaliśmy i wyślij lub umieść jeden z cytatów na portalach społecznościowych.

Każdy z cytatów z książki 27 śmierci Toby’ego Obeda zwierzęcy możesz wysłać dowolnym komunikatorem (WhatsApp, Telegram, Instagram, czy Messenger). Możesz tez go umieścić na swoim profilu na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie.

Cytaty z książki Ziemia, planeta ludzi

***

A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.
***
[…] wraz ze śmiercią człowieka umiera nieznany świat.
***
Burze, mgły, śnieżyce, jeszcze nie raz dadzą ci popalić. Myśl wtedy o tych, którzy już doświadczyli tego przed tobą. Powtarzaj sobie: „Jeżeli inni przez to przeszli, to znaczy, że można przez to przejść”.
***
Dzisiejszego wieczoru, kiedy moi dwaj piloci są w drodze, jestem odpowiedzialny za całe niebo.
***
Można kochać tych, którym się rozkazuje, ale nie trzeba im o tym mówić.
***
W świecie, gdzie życie tak naturalnie łączy się z życiem, gdzie kwiaty nawet w powiewie wiatru łączą się z kwiatami, gdzie łabędź zna wszystkie łabędzie, tylko ludzie budują sobie samotność.
***
Noc jest bogata, pełna aromatów, jagniąt drzemiących, kwiatów nie mających jeszcze barw.

Powyższy wpis został zobaczony od 16.01.2024 już 8296 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply