Home » Cytaty » Cytaty Serja Tankiana

Cytaty Serja Tankiana

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest muzyk Serj Tankian.

Cytaty Serja Tankiana mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Tankiana możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Serja Tankiana, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Serja Tankiana

***

Każdy jest nauczycielem, im częściej spotykam ludzi i z nimi rozmawiam, tym więcej się uczę. Dziecko z ulicy, które się uśmiecha, jest nauczycielem, bo przypomina o tym, żeby się uśmiechać.
***
Twój rząd nie zalegalizuje marihuany, bo nie może na niej zarobić. Możesz hodować tę rzecz sam, bo takie jest piękno natury. Od czasu kiedy korporacyjne życie jest główną drogą amerykańskiego społeczeństwa, jeżeli nie mogą ci tego sprzedać – nie możesz tego mieć.
***
Nie powinniście się nigdy bać tego, co ludzie powiedzą o tym, w co się ubieracie.
***
Czas na wojnę zwaną pokojem.
***
Dzień jest tylko kolekcją godzin.
***
Gdyby Jezus zstąpił dziś na ziemię zostałby zabity przez CIA lub FBI z powodu strachu przed przejęciem kontroli.
***
Nie chcę być bardziej ani mniej zapamiętany niż drzewo przy drodze.
***
Gdy widziałem przyjaciół na kokainie, ich oczy nie przemawiały do mnie, ich oczy odbijały ich dusze.
***
Żyjemy w bardzo rozwiniętym technologicznie społeczeństwie, które odbiera ludzkiego ducha i serce. Stworzyliśmy samotność, w jej najgorszej formie. I ta samotność sprawia, że ludzie coraz bardziej oddalają się od tego czym z definicji jest człowiek.
***
Otwórzcie oczy, otwórzcie usta, zamknijcie dłonie, utwórzcie pięść.
***
Wolę zorganizowane warstwy chaosu od chaotycznych organizacji człowieka.
***
Spójrz na swój umysł tak jak pedofil patrzy na dziecko.
***
Wszystkie nowe religie są dla mnie fałszywe ponieważ wywodzą się z tego co nazywamy cywilizacją. Cywilizacja trwa przez 10 tysięcy lat, podczas gdy człowiek istnieje na ziemi od milionów lat.
***
Potrzebuj tego, kogo kochasz i kochaj tego, kogo potrzebujesz, potrzebuj tego, kogo kochasz i kochaj tego którego zraniłeś.
***
Wolę zorganizowane warstwy chaosu niż chaotyczne organizacje człowieka.

Powyższy artykuł został zobaczony od 05.01.2024 już 2419 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply