Home » Cytaty » Cytaty Zenty Mauriny Raudive

Cytaty Zenty Mauriny Raudive

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest pisarka Zenta Maurina Raudive.

Cytaty Zenty Mauriny Raudive mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Zenty Mauriny Raudive możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Zenty Mauriny Raudive, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Zenty Mauriny Raudive

***

Żyć, by cierpieć – to niegodne człowieka. Nie możemy tkwić w bólu. Musimy zanurzyć się w nim, żyć w nim w pełni, aby potem wykuć z niego schody, które przywiodą nas do świątyni radości.
***
Kto kocha, panuje bez uciekania się do gwałtu i służy bez stawania się niewolnikiem.
***
Przyjaźń jest najdelikatniejszym kwiatem, który rozwija się z wzajemnych kontaktów międzyludzkich. Jeżeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie, więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swoje pączki.
***
Kto nie przeszedł przez szkołę bólu, jest jak analfabeta przed księgą życia.
***
Miłość oznacza uwolnić się wzajemnie z ostatecznej samotności.
***
Każda radość, którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.
***
Czym dla ptaka są skrzydła, tym dla człowieka jest przyjaźń: wznosi go ponad proch ziemi.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 09.01.2024 już 9212 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply