Home » Cytaty » Cytaty Toma Clancy’ego

Cytaty Toma Clancy’ego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Tom Clancy.

Cytaty Toma Clancy’ego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Toma Clancy’ego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Toma Clancy’ego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Toma Clancy’ego

***

Dyplomacja to umiejętność powtarzania „dobry piesek”, dopóki nie znajdzie się odpowiednio grubego kija.
***
Dyplomacja nie musi być przyjemna, ważne by była skuteczna.
***
Chaos rodzi więcej chaosu.
***
Różnica między rzeczywistością a powieścią jest taka, że powieść musi być sensowna.
***
Okrucieństwo jest bronią tchórzy, a ci którzy się go dopuszczają, wiedzą to równie dobrze jak ci, którzy muszą je znosić.
***
Moim zdaniem seks to jedna z najpiękniejszych, najbardziej naturalnych, najzdrowszych rzeczy, jakie można kupić za pieniądze.

Powyższy wpis został zobaczony od 11.07.2023 już 4801 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply