Home » Cytaty » Cytaty Mian Mian

Cytaty Mian Mian

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest chińska pisarka Mian Mian.

Cytaty Mian Mian mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Mian Mian możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Mian Mian, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Mian Mian

***

Wczesnoporanne słońce było słodkie jak lody waniliowe, rozsmarowane delikatnie na niebie.
***
Ogień i popiół nie spotkają się nigdy, tak jak dzień wczorajszy nie zetknie się z dzisiejszym.
***
Życie jest serią początków, nie łańcuchem zakończeń – dlatego jest takie piękne.
***
Miłość jest tym, o czym marzysz, paląc trzeciego papierosa.
***
Już dawno przestałam się zastanawiać nad różnicą między błękitem nieba a cierpieniem.
***
Kiedy się kochaliśmy, nawet powietrze było zawstydzone.
***
Gdy pada wiosenny deszcz, niebo i ziemia łączą się w miłosnym akcie.
***
Jeśli tylko będziemy tulić się mocno do siebie, możemy utracić całą resztę świata, ale przynajmniej na zawsze zachowamy siebie.
***
Życie jest jak most, który łączy to, co było, z tym, co będzie.
***
Serca wszystkich ludzi są ze sobą połączone. Kiedy we śnie panuje spokój i cisz, mimowolnie wyczuwamy cudze serca. Im więcej miłości w naszym sercu, tym staje się większe, a to sprawia, że potrafi lepiej odbierać sygnały innych.
***
Kiedy siedzimy samotnie, słuchamy sentymentalnych piosenek, kiedy snujemy wspomnienia z młodości, wydaje się nam, że miłość jest niezbędna. Nie możemy znieść jej braku, pragniemy jej ze wszystkich sił, tak jak nałogowy palacz łaknie papierosa.
***
Kiedy się ma złamane serce boli wszędzie. Nie mam pojęcia, który kawałek mojego serca jest naruszony. To tak jak z talerzami – wiele maleńkich szczelinek tworzy jedno ogromne pęknięcie.
***
Sublimacja miłości, w porównaniu z realnym doświadczaniem jej, lepiej odzwierciedla ideał miłości. Miłość sprawia, że dwoje obcych ludzi staje się bliskimi, a następnie na odwrót, bliscy zamieniają się w obcych. Miłość jest grą, która polega na zamianie pary nieznajomych w kochanków i pary kochanków – w nieznajomych.
***
Kiedy umrzesz, rozprysnę się na kawałki i stanę się twoim gwiaździstym niebem.
***
Miłość jest jak zimna wojna. W miłości wszyscy jesteśmy szpiegami. Szpiedzy są mistrzami udawania. Wszystko na pokaz, niczego nie można być pewnym.

Powyższy artykuł został zobaczony od 19.06.2023 już 9286 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.