Home » Cytaty » Cytaty Karola Okrasy

Cytaty Karola Okrasy

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest kucharz Karol Okrasa.

Cytaty Karola Okrasy mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Okrasy możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Karola Okrasy, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Karola Okrasy

***

(…) Ale paradoksalnie największe odkrycie kulinarne miało miejsce w Polsce, na Kaszubach. W miejscowości Wdzydze Kiszewskie dostąpiłem zaszczytu poznania sztuki przygotowania zupy brzadowej, czyli zupy z suszonych owoców. Dlatego tak bardzo cenię i szanuję kuchnię polską. Dlatego też uważam, że warto podróżować po Polsce i odkrywać ją kulinarnie. Bez komercyjnych didaskaliów, czysto i unikalnie.
***
Cieszę się życiem i staram korzystać z niego jak najwięcej. Świetnie się bawię, żyjąc. Jestem szczęśliwym człowiekiem, mając ukochaną żonę i córkę obok siebie. To one dają mi potrzebną do życia energię i one mnie karmią „stymulatorami” – czyli czułością i miłością.
***
Od ponad czterech lat każde wakacje to smaki dzieciństwa, ale nie mojego, lecz mojej czteroletniej córki Lenki. Każdy wyjazd to nieustanne oczekiwanie na owe nieodkryte produkty i potrawy. To lokalne smaki, które staramy się wszyscy zapamiętać.

Powyższy artykuł został zobaczony od 18.06.2023 już 1153 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply