Home » Cytaty » Cytaty Audrey Hepburn

Cytaty Audrey Hepburn

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest aktorka Audrey Hepburn.

Cytaty Audrey Hepburn mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Hepburn możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Audrey Hepburn, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Audrey Hepburn

***

Ktokolwiek nie wierzy w cuda nie jest realistą
***
Tylko prości ludzie wiedzą, co to miłość. Ludzie skomplikowani tak bardzo przejmują się wywieraniem wrażenia na innych, że bardzo szybko tracą cierpliwość.
***
Urodziłam się z ogromną potrzebą czułości i straszliwą potrzebą jej dawania
***
Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wymawiaj tylko piękne słowa. I by zachować równowagę, idź naprzód w pewności, że nigdy nie jesteś sam
***
Moje życie nie opiera się na formułach czy teoriach, ale na zdrowym rozsądku
***
Kiedy dorośniesz, odkryjesz, że masz dwie ręce; jedną, by pomagać sobie i drugą, by pomagać innym
***
Można więcej dowiedzieć się o kimś z tego, co mówi o innych niż z tego, co o nim mówią inni
***
Bardzo często odczuwam potrzebę bycia samej. Jestem szczęśliwa, jeśli mogę spędzić czas od soboty do poniedziałku sama w moim mieszkaniu. W ten sposób mogę się pozbierać

Powyższy artykuł został wyświetlony od 09.07.2023 już 7271 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply