Home » Cytaty » Cytaty Elvisa Presleya

Cytaty Elvisa Presleya

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański muzyk Elvis Presley.

Cytaty Elvisa Presleya mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Presleya możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Elvisa Presleya, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Elvisa Presleya

***

(…) pierwszą rzeczą, którą wszyscy zawsze chcą wiedzieć, jest to, dlaczego podczas swoich występów, śpiewając, nie stoję nieruchomo przed mikrofonem. Niektórzy piosenkarze przytupują, niektórzy pstrykają palcami, jeszcze inni kołyszą się do przodu i do tyłu. Ja to wszystko połączyłem.
***
Szybki wóz jest dla mnie symbolem wolności.
***
Boję się intelektualistów – powodują niezgodę i zazdrość. Trzymam się z daleka od tych, którzy mogą wpędzić mnie w kłopoty. Przebywam z ludźmi swojego pokroju.
***
Chcę zabawiać ludzi. To całe moje życie. Do mojego ostatniego tchu.
***
Chciałbym spotkać prostą dziewczynę, która będzie szczęśliwa, robiąc normalne, codzienne rzeczy. Chciałbym, żeby lubiła filmy, hamburgery, coca-colę i muzykę. Nie ożenię się, dopóki nie znajdę takiej dziewczyny, nawet gdyby miało to nastąpić, gdy będę miał 30, 40, a nawet 50 lat.
***
Ja nie jestem Królem. Jezus Chrystus jest Królem. Ja jestem tylko wokalistą.
***
Lubię mieć rodzinę koło siebie. Kocham ją, więc nie powinniśmy się rozłączać. Jest naprawdę wszystkim, co mam na świecie.
***
Moja wymarzona dziewczyna musi mieć nie mniej niż 24 lata, nie może palić i pić. Jej wzrost powinien wynosić 165–175 cm, a wymiary 85-80–85.
***
Przez całe życie matka była dla mnie wszystkim. Czuję się tak, jakbym stracił nie tylko matkę, ale i najbliższego przyjaciela, kolegę, kogoś, z kim mogłem rozmawiać o wszystkim. Gdy miałem kłopoty, mogłem przyjść do niej w środku, a ona wstawała i starała się mi pomóc.
***
Wolę być nieprzytomny niż nieszczęśliwy.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 14.08.2023 już 3425 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.