Home » Cytaty » Cytaty Tigera Woodsa

Cytaty Tigera Woodsa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest golfista Tiger Woods.

Cytaty Tigera Woodsa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Woodsa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Tigera Woodsa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Tigera Woodsa

Ludzie mówią, że urodziłem się, żeby być golfistą, ale ja myślę, że urodziłem się, by być ojcem.
***
Wiele brzydkich rzeczy się wydarzyło. Zrobiłem trochę naprawdę brzydkich rzeczy w moim życiu. To jest bolesne, ale wiecie co? Ja to zrobiłem. Ja sam to zrobiłem, i patrząc wstecz z czystą głową rozumiem, że ludzie mają prawo mnie potępiać. To było obrzydliwe zachowanie, ciężko mi uwierzyć, że to byłem ja, kiedy patrzę w przeszłość.
***
Wszystko to, co robię, jest normalne. Robię te same rzeczy, które robią inni.

Powyższy wpis został wyświetlony od 23.01.2024 już 5757 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply