Home » Cytaty » Cytaty Danny’ego DeVito

Cytaty Danny’ego DeVito

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest najwybitniejszy amerykański aktor Danny DeVito.

Cytaty Danny’ego DeVito mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty DeVito możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Danny’ego DeVito, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Danny’ego DeVito

***

Czasami najlepszym patentem, by dotrzeć do reszty ludzi przy stole, był żart.
***
Faceci też czasami płaczą (…).
***
Jeśli nie wiesz, jak się płacze, to wystarczy, żebyś pociągnął mocno jeden włosek w nosie – łzy pojawią się błyskawicznie.
***
Nie przejmuj się, pytaj, pewnie wszystkie pytania, jak zwykle w wywiadach, będą głupie.
***
Zawsze chciałem tu przyjechać. Mój teść urodził się w miasteczku Janów.
Opis: o Polsce.
***
Zwiedziliśmy Oświęcim, co było niezwykle poruszającym przeżyciem. To jest takie miejsce, które należy koniecznie zobaczyć. Podobał nam się piękny Kraków, skąd pociągiem pojechaliśmy do Warszawy.

Powyższy artykuł został pokazany od 09.02.2023 już 8870 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply