Home » Cytaty » Cytaty Danny’ego Kaye’a

Cytaty Danny’ego Kaye’a

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest aktor Danny Kaye.

Cytaty Danny’ego Kaye’a mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Danny’ego Kaye’a możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Danny’ego Kaye’a, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Danny’ego Kaye’a

***

I znów człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by zaimponować ludziom, których nie lubi.
***
Życie jest wielkim płótnem.
Zamaluj je tak kolorowo, jak tylko potrafisz.

Powyższy artykuł został zobaczony od 23.02.2023 już 3898 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*