Home » Cytaty » Cytaty z piosenek Joki

Cytaty z piosenek Joki

Piosenki są pełne słów, wersów, które przemawiają do odbiorców. Uwielbiamy ich słuchać i znamy wiele z nich na pamięć. Niezależnie od gatunku muzyki, pojawiają się wersy, które ludzie często lubią cytować. Jednym z artystów, którego chętnie cytujemy jest raper Joka.

Cytaty z piosenek Joki mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Joki możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów z piosenek Joki, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty z piosenek Joki

***

To po prostu jest w nas od początku. Cały czas zajawka hip-hop’em odkąd to usłyszałem i zacząłem robić. Innej muzyki nie robiłem tylko hip-hop i to mnie najbardziej rusza. Uwielbiam grać koncerty, uwielbiam jeździć na imprezy i stąd ta energia. Energia płynie z hip-hop’u i myślę, że każdy kto przychodzi na imprezy hip-hop’owe i słucha tego ten czuje tą energię.

***

Robię to, co lubię, także to, co robię mi się podoba i nie wyobrażam sobie inaczej. Nie wyobrażam sobie robić rzeczy, której nie czuję. Robię to, co chcę i to mi się podoba. Jestem zadowolony ze swojej muzyki. Później przychodzi tylko ten czas, kiedy nagrywasz płytę mijają, dwa lata i wtedy słuchasz i możesz się inaczej ustosunkować, bo wtedy myślisz: kurwa, teraz bym zrobił inaczej i robisz. I wszystko na tym polega.

Powyższy artykuł został pokazany od 16.08.2023 już 7872 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.