Home » Cytaty » Cytaty z piosenek Hansa

Cytaty z piosenek Hansa

Piosenki są pełne słów, wersów, które przemawiają do odbiorców. Uwielbiamy ich słuchać i znamy wiele z nich na pamięć. Niezależnie od gatunku muzyki, pojawiają się wersy, które ludzie często lubią cytować. Jednym z artystów, którego chętnie cytujemy jest raper Hans.

Cytaty z piosenek Hansa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Hansa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów z piosenek Hansa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty z piosenek Hansa

***

Gdzie mądrość i miłość idzie w parze z siłą
nie ma takiej rzeczy, której by nie zwyciężyło”
Źródło: Grawitacja
***
Hans – przewielebny, przekurewny! Święty – pierdolnięty mega, kurwa, arcybiskup! Znasz moją ksywę – chcesz, to mów mi po nazwisku!
Źródło: utwór Barykady i granice (feat. Kris)
Idź, pogrzesz więcej – każdy tak robi. Kiedy tam wrócisz, on znów zarobi.
Źródło: Konglomerat
***
Jak tu wierzyć diabłom, czy też bogom, że w ogóle cokolwiek mogą?
Źródło: Kęs
***
Jesteśmy tacy, rodacy… Zamiast dać na tacę zabrać z tacy razem z tacą, i spizgać kościelnego, chociaż za to nie płacą.
Źródło: Ci źli
***
To czy klęknę czy nie klęknę jest mu idealnie obojętne. Może lepiej dla mnie będzie, gdy nie będę szukał na niebie i zajrzę w głąb swych wnętrzy, by odnaleźć tam wiarę w siebie.
Źródło: Gdzie ty jesteś
***
Wypłata 1000 złotych, to uczciwie zarobić. Świątynia za 100 milionów, by pomodlić się o dobrobyt.
Źródło: Człowiek bez zasad
***
A co z życiem doczesnym, czy jest tam ktoś od tego? No bo ja jako pierwszy chciałbym żeby sypnął mi manną z nieba. Otworzył fundusz zapomogowy pod nazwą „Bóg człowiekowi”. Kościołów jest już dość, niech w siedem dni dom mi stworzy.
Źródło: Gdzie ty jesteś
***
Bieda materialna, to bogactwo duchowe – tak iluzjoniści wyprali tobie głowę.
Źródło: Konglomerat
***
Bierzcie krzyż, i nieście. Prorok mówi „Wierzcie! Po to tutaj jestem, zróbcie dla mnie miejsce. Oddajcie cześć rzeźbom, budynkom i miejscom. Pokłońcie się krzyżom, figurkom, relikwiom, klęknijcie przede mną kiedy skinę ręką.
Źródło: Konglomerat
***
Duch w nas umiera, jedyny Bóg to pieniądz, i nawet w świątyniach oddają cześć jemu – a rzeźby milczą, nie wiedzieć czemu. Niech krzyczą, bo milcząc nie dadzą rady temu. Wciąż wiszą tam, i widzą. Jesteś – to przemów… To wszystko martwe, symbole jak każde…
Źródło: Kiedy ja

Powyższy wpis został zobaczony od 16.08.2023 już 5731 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.