Home » Cytaty » Cytaty Jo Nesbø

Cytaty Jo Nesbø

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest norweski pisarz Jo Nesbø.

Cytaty Jo Nesbø mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Nesbø możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jo Nesbø, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jo Nesbø

***

Nienawiść, kiedy nie wiesz, kogo nienawidzisz, sprawia, że w końcu zaczynasz ją kierować ku samemu sobie. Ku własnemu przeklętemu losowi.
***
[…] ludzka zdolność do racjonalnego myślenia, gdy zaczyna chodzić o korzyść własną, jest odwrotnie proporcjonalna do inteligencji.
***
[…] służba celna jest taka, jak inne, chce, by opinia publiczna odnosiła pozytywne, chociaż mylne wrażenie, że wykonują dobrą robotę.
***
[…] ludzie, którzy są przekonani, że są piękni, tacy się stają.
***
Nie ma chyba silniejszego afrodyzjaku dla kobiet niż zakochany mężczyzna.
***
Najlepsze kłamstwa są w dziewięćdziesięciu procentach prawdziwe.
***
Napisane jest, że żądza tak jak woda szuka najniższego punktu, […]. Jeśli istnieje jakieś pęknięcie czy szczelina w charakterze, żądza je odnajdzie.
***
Człowiek potrzebuje planu.
***
Czy być niekochanym to nie jest definicja nieudanego życia?
***
Jak każdy człowiek teatru wiem, że najważniejsza jest iluzja. Kłamstwo musi przedstawiać się tak prawdziwie, że prawda wydaje się nieprawdopodobna.
***
Ludzie są bardziej przyzwyczajeni do kłamstwa niż do prawdy.
***
Pracuję z zabójcami od piętnastu lat, a mimo to wiem tylko jedno: wszyscy szukają kogoś, komu mogą o tym opowiedzieć.
***
W dobrych tragediach zawsze jest trochę humoru, […].
***
Lojalność to tylko kwestia opłacalności, każdy myśli tylko o sobie.

Powyższy artykuł został pokazany od 30.06.2023 już 4308 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się przydają.