Home » Cytaty » Cytaty Yoko Ono

Cytaty Yoko Ono

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykańska artystka i żona Johna Lennona Yoko Ono.

Cytaty Yoko Ono mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Yoko Ono możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Yoko Ono, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Yoko Ono

***

Moim zdaniem prace artystyczne powinny podlegając nieustannej przemianie dokonywanej przez innych ludzi.
***
Często łapię się na tym, że myślę, że zmienił go [świat – przyp.] John [Lennon – przyp.]. Gdy idę na spacer do parku, jak pewnie wiesz, moje okna wychodzą na Central Park, widzę mężczyzn z wózkami. Wyobrażasz sobie, mężczyźni z dziećmi w wózkach na spacerze. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Dopóki John nie zaczął pojawiać się w Central Parku z wózkiem. Teraz jest to na porządku dziennym. Mężczyźni dzielą się obowiązkami. Wiedziałeś o tym? (…) Ludzie często naśladowali Johna. A moda na długie włosy? Przecież to on ją zapoczątkował. John przekraczał granice. Był wrażliwy i delikatny. Myślę, że w dzisiejszych czasach mężczyźni są znacznie bardziej wrażliwi i delikatni niż prze laty, gdy chcieli raczej uosabiać typ silnego samca, goryla. A John zawsze mówił: nie ma nic złego w okazywaniu delikatności, nie musisz wstydzić się łez.

Powyższy artykuł został pokazany od 16.02.2024 już 9309 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply