Home » Cytaty » Cytaty Terry’ego Goodkinda

Cytaty Terry’ego Goodkinda

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Terry Goodkind.

Cytaty Terry’ego Goodkinda mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Goodkinda możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Terry’ego Goodkinda, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Terry’ego Goodkinda

***

Mądry człowiek poszukuje pomocy pomagając.
***
Ludzie są głupi: podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda. Mają w głowach mnóstwo wiadomości, faktów, przekonań — przeważnie fałszywych, ale uważają, że to wszystko prawda. Ludzie są głupi. Rzadko widzą różnicę między kłamstwem a prawdą, lecz wierzą, że zawsze odróżniają jedno od drugiego, więc tym łatwiej ich oszukać.
***
Mój kot zjada myszy. Czyż to go czyni złym? Ja tak nie uważam, mój kot też nie, lecz myszy na pewno mają odmienne zdanie. Każdy zabójca sądzi, że ofiara zasługiwała na śmierć.
***
Nie zastanawiaj się nad problemem, myśl o rozwiązaniu.
***
Wasze życie należy tylko do was. Powstańcie i przeżyjcie je
***
Miłość to bezcenna rzecz, nie wolno o niej zapominać.
***
Nieszczerość przychodzi łatwo, ale sprawy serca trudno wyrazić słowami.
***
Osoba, która stoi u rozwidlenia dróg i nie potrafi wybrać żadnej z nich, nie osiągnie niczego.
***
Mądry człowiek dostrzega i uznaje prawdę, choćby była czymś najmniej oczekiwanym. Prawda to najwspanialszy klejnot.
***
Miłość nie zawsze jest sprawiedliwa, ona po prostu jest
***
Rozsądni ludzie rzadko tworzą historię.

Powyższy artykuł został pokazany od 09.01.2024 już 4676 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply