Home » Cytaty » Cytaty Jerzego Kosińskiego

Cytaty Jerzego Kosińskiego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski pisarz Jerzy Kosiński.

Cytaty Jerzego Kosińskiego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kosińskiego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jerzego Kosińskiego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jerzego Kosińskiego

***

Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba.
***
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości by żyć, pokonywać choroby i umierać w spokoju.
***
Kładę się teraz do snu, na trochę dłużej niż zwykle. Nazwijmy to wiecznością.
***
Jednostka twórcza, której sztuka przyciąga uwagę świata, płaci za sukces swojej pracy niedolą zarówno własną, jak i ukochanych osób.
***
Jak byłem małym dzieckiem, wszystko czułem, ale nic nie wiedziałem. Teraz wszystko wiem i nic nie czuję.
***
Jesteś dla mnie metafizyczną klapą bezpieczeństwa.
***
Ona to takie psychiczne buraki cukrowe – trzeba by cztery tysiące, żeby wycisnąć łyżeczkę cukru.

Powyższy wpis został wyświetlony od 27.12.2023 już 6478 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply