Home » Cytaty » Cytaty Marty Fox

Cytaty Marty Fox

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polska poetka Marta Fox.

Cytaty Marty Fox mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Marty Fox możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Marty Fox, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Marty Fox

***

Miłość istnieje i nie umiera. Możliwe, że odchodzi, ale po to tylko, by odrodzić się doroślej, mniej zachłannie, bardziej tolerancyjnie i cierpliwie w innym związku.
***
Jedno jest pewne – zawsze jest coś za coś albo zamiast.
***
Ludzie nie potrafią bez lęku ani kochać, ani nienawidzić.
***
Namiętność przyniosła nas ktoregoś dnia, a śmierć zabierze któregoś wieczoru.
***
Radość też boli. Ale to nic. Ból urzeczywistnia. Tylko on jest prawdziwy. Wszystko z niego: strach, rozpacz, tęsknota, której zabić nie można, bo przemyca się w kolorze oczu i zapachu. I dlatego jest wieczna, jak trawa.
***
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne gdzie chcą
***
Mnie się czas dłuży, bo nie mam tego, co go skraca.
***
Zdarza się, że myślę: już bardziej nie można kochać, a na drugi dzień odkrywam, że kocham o jeden dzień bardziej.

Powyższy wpis został zobaczony od 11.01.2024 już 9991 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply