Home » Cytaty » Cytaty Roberta Jamesa Wallera

Cytaty Roberta Jamesa Wallera

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Robert James Waller.

Cytaty Roberta Jamesa Wallera mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Roberta Jamesa Wallera możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Roberta Jamesa Wallera, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Roberta Jamesa Wallera

***

Był tu niedawno; leżała tam, gdzie przed kilkoma minutami woda obmywała jego nagie ciało, i świadomość tego wyzwoliła silny erotyczny impuls. Erotyzmem zaczynało dla niej tchnąć niemal wszystko, co łączyło się z Robertem Kincaidem.
***
Analiza rozbija całości. Niektóre rzeczy, rzeczy magiczne, muszą pozostać całe, kompletne. Jeśli patrzy się na ich fragmenty znikają.
***
To były dobre sny, te sny sprzed lat; nie sprawdziły się, ale cieszę się, że mi się przyśniły.
***
Najpierw trzeba widzieć obrazy, słowa przychodzą później.
***
Jeśli chciałbyś zjeść znowu kolację, kiedy „biała ćma pomyka”, przyjedź dziś wieczór, jak tylko skończysz. Pora obojętna.
***
Myślała o mężczyźnie, dla którego miała znaczenie różnica między pastwiskiem a łąką, którego ekscytuje barwa nieba, który pisuje wiersze ale do prozy nie ma serca. Który gra na gitarze, który zarabia na życie fotografowaniem, a swój sprzęt wozi w plecakach. Który jest jak wiatr. I porusza się jak wiatr. Być może z wiatru powstał.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 04.01.2023 już 6212 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*