Home » Cytaty » Cytaty Ellen DeGeneres

Cytaty Ellen DeGeneres

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest najwybitniejszy amerykańska gwiazda Ellen DeGeneres.

Cytaty Ellen DeGeneres mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty DeGeneres możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Ellen DeGeneres, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Ellen DeGeneres

***

Czy zdarzyło wam się to kiedyś? Podchodzisz do windy i widzisz, że ktoś tam już stoi i czeka, ale myślisz sobie, że on na pewno źle wcisnął guzik więc wciskasz go jeszcze raz. Czekasz. Potem podchodzi następna osoba i znowu wciska guzik. I myślisz sobie: „Co jest, on wcisnął, ja wcisnęłam… (Na ucho do osoby stojącej obok): Czy możesz uwierzyć w ludzi?” lub podchodzisz do windy sam. Wciskasz guzik i czekasz aż winda przyjedzie, ale ona nie przyjeżdża więc wciskasz guzik jeszcze 6 razy jakby winda myślała sobie: „o teraz mam dużo ludzi (kucając)”.
***
Jezus? To co ja wiem i czego mnie nauczono uczył miłości i akceptacji i tak właśnie żyję.
***
Ludzie wciąż mnie pytają, czy byłam wesołym dzieckiem. Odpowiadam: „Nie, byłam księgową”.
***
Są ludzie którzy nie rozumieją, a to wszystko polega na tym, żeby być szczerym. Ciągle próbujesz być normalny. Normalny? Czy to jest najlepsze słowo? Czy właśnie użyłam tego słowa? Użyję innego, bo nie wiem co to znaczy… Jestem szczęśliwa, bo to jest inne dla każdego. Jestem bardzo zadowolona dokładnie taka, jaką jestem, nawet jeśli to nie jest normalne dla innych. To jest moja normalność. To jest normalne dla mnie.
***
To dlatego, że tworzy się takie coś, że to co musisz zrobić w życiu, jeżeli jesteś kobietą, to poznać miłego mężczyznę, wziąć ślub, mieć dzieci i… być akceptowaną. Dziewczyna z sąsiedztwa? Ja jestem po tej drugie stronie.
***
Pamiętam jak jednego dnia wróciłam z przedszkola… powiedziano mi, że to przedszkole. Potem dowiedziałam się, że pracowałam w fabryce przez dwa lata… Zawsze nad tym myślałam, było tam bardzo gorąco i wszyscy byli starsi ode mnie, ale skąd miałam wiedzieć?
***
Mam poważny problem z koncentracją i koleżanka mówi mi: „Musisz iść na terapię”. Myślałam o tym, ale potem myślę: „Chwila. Po co mam płacić obcym za słuchanie mnie, jak obcy mogą płacić za to, że ja mówię?” Tak właśnie wpadłam na pomysł, żeby być tu dziś.

Powyższy artykuł został zobaczony od 10.07.2023 już 7667 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply