Home » Cytaty » Cytaty Macieja Maleńczuka

Cytaty Macieja Maleńczuka

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest wokalista Maciej Maleńczuk.

Cytaty Macieja Maleńczuka mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Maleńczuka możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Macieja Maleńczuka, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Macieja Maleńczuka

***

Praca na saxach szkodzi na maxa. Rozpoczął swoje nowe życie, podjął pracę w zagranicznej fabryce […]. Pensję miał marną, bo pracował na czarno. Ponadto zbrakło właściwej diety, nie miał niestety sylwetki atlety. Chociaż bywał zapraszany na balangi, nie był w stanie udźwignąć sztangi.
***
Wszyscy rodacy idą do pracy pięknie wystrojeni. […] Wszyscy się noszą więc noś się i ty! Wszystko wokół śpiewa mi: Noś, noś, noś dobre ciuchy – dobrych ciuchów nigdy dość. Noś, noś, noś dobre ciuchy – jeżeli jesteś gość. Noś, noś, noś dobre ciuchy rodzicom swym na złość, noś dobre ciuchy, bo w ciuchach jest coś. Dobrych ciuchów – nigdy dość!
***
Gdy spod ciężkich tanków robocza tryska krew, w salonach hut i banków radosny słychać śpiew: Niech żyje wojna […] pieniążki sypią się. […] Za cudzą kieszeń oddaj młode życie swe.

Powyższy wpis został wyświetlony od 22.06.2023 już 8738 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply