Home » Cytaty » Cytaty Paulliny Simons

Cytaty Paulliny Simons

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykańska pisarka Paullina Simons.

Cytaty Paulliny Simons mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Paulliny Simons możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Paulliny Simons, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Paulliny Simons

***

Prosiłeś mnie o słowo? Oto ono: NADZIEJA.
***
Idziemy przez świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.
***
Niektóre słowa po prostu już takie są.
Symbolizują całe życie.
***
Nie martw się. Czasami bywa tak, że nadzieje się nie spełniają. Bez względu na to, co planujemy i jak bardzo sobie tego życzymy.
***
Wiedział, że gwiazdy rozświetlą mrok jego duszy tylko wtedy, gdy na to zasłuży. Najwyraźniej jeszcze nie zasłużył. Najwyraźniej jeszcze nie pora.

Powyższy wpis został zobaczony od 06.07.2023 już 1270 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply