Home » Cytaty » Cytaty o pomysłach

Cytaty o pomysłach

Cytaty mogą odnosić się do konkretnych uczuć, osób, grup społecznych, przedmiotów, czynności, czy wydarzeń. Zazwyczaj skłaniają do refleksji. Mogą też być motywujące, wzruszające, czy też zabawne.

Zazwyczaj cytowane są słowa osób znanych. Cytowani są politycy, artyści, aktorzy, czy inne znane osobistości tego świata. Wielu z nich mówi o pomysłach i możemy z takich złotych myśli wyciągnąć własne wnioski.

Jeśli szukasz cytatów odnoszących się do pomysłów, mamy dla Ciebie zestaw wypowiedzi znanych osób. Możesz je umieścić na swoim profilu w mediach społecznościowych lub wysłać je bliskiej osobie.

Cytaty o pomysłach

***

Agata Christie
Pomysły moich powieści kryminalnych znajduję zmywając. Jest to zajęcie tak głupie, że zawsze rodzi we mnie myśl o zabójstwie.
***
Jan Cybis
Zwątpienie i nadzieja wyrastają z tego samego pnia.
***
Agata Christie
Pomysły zjawiają się w najmniej oczekiwanych momentach…
***
Stanisław Jerzy Lec
Wpadł. I to na pomysł.
***
Agata Christie
Gdy piszę powieść kryminalną, niemal na każdej stronie przychodzą mi do głowy nowe pomysły. Często jeszcze w połowie książki – zmieniam mordercę…
***
Woody Allen
Zawsze mnie pytają, czy nie boję się, że pewnego dnia stwierdzę, że nie mam już żadnego pomysłu na film. To mi nie grozi. Boję się czegoś zupełnie innego – że umrę zanim zdążę sfilmować wszystkie moje pomysły.

Powyższy artykuł został pokazany od 30.01.2024 już 8113 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply