Home » Cytaty » Cytaty Williama Jamesa

Cytaty Williama Jamesa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański filozof William James.

Cytaty Williama Jamesa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Jamesa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Williama Jamesa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Williama Jamesa

***

Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny… Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku.
***
Nie bój się życia. Uwierz, że warto żyć, a twoja wiara sprawi, że tak będzie.
***
Modlitwa jest siostrą ptaków…
***
Nie ma złej pogody. Jest tylko nieodpowiednia odzież.
***
Sztuka mądrości polega na tym, by wiedzieć co przeoczyć.
***
Wielu ludziom wydaje się, że myślą, podczas gdy zmieniają się tylko przesądy.
***
Ilekroć spotyka się dwóch ludzi, tak naprawdę obecnych jest sześciu: każdy z nich tak, jak sam siebie postrzega, każdy z nich tak, jak jest postrzegany przez drugiego i każdy z nich taki, jaki jest naprawdę.

Powyższy wpis został zobaczony od 28.06.2023 już 3417 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply