Home » Cytaty » Cytaty Marii Czubaszek

Cytaty Marii Czubaszek

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polska pisarka Maria Czubaszek.

Cytaty Marii Czubaszek mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Czubaszek możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Marii Czubaszek, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Marii Czubaszek

Życie jest za piękne, aby żyć normalnie.

***

Skoro przed ślubem nie był w moim typie, to i po ślubie nie będzie.

***

Małżeństwo nie szkodzi tylko prawdziwej miłości.

***

Kiedy od mężczyzny odchodzi kobieta, to odchodzi kobieta. A kiedy od kobiety odchodzi facet, to wali jej się cały świat.

***

Wyszłam za mąż, zaraz wracam.

***

Przed ślubem trzeba mieć oczy szeroko otwarte, a po ślubie trzeba je przymykać. I ja zaczęłam przymykać. Nie na zalety, zalety widzę, ale na wady przymykam.

***

Wracała do tematu z pijackim uporem trzeźwej kobiety, co jest chyba najgorsze…

***

Skacząc z kwiatka na kwiatek ze swą nieodłączną siatką na motyle, krokodyle i goryle.

***

Chcę być spalona. Na złość tym wszystkim, którzy zabraniają palić, puszczę dymek jeszcze po śmierci.

***

Troszeczkę mi brakuje kabaretów typowo literackich granych przez aktorów zawodowych. Ale i tak się bardzo cieszę z tego, co się dzieje w tej chwili.

***

Łaska boska i głupota ludzka nie mają granic.

***

Wkurza mnie gdy ktoś mówi, że pieniądze szczęścia nie dają.

***

Nie wierzę, że jak ktoś hoduje bicepsy jak arbuzy, to może mieć jeszcze mózg. Mózg? Pomiędzy takimi mięśniami? Musi wyglądać jak orzeszek. A mózg to najseksowniejszy męski organ. Prawdziwa tragedia to przystojny facet ale durny i bez poczucia humoru.

***

Nie mam biurka, bo jak siedzę tak, że mi nogi dyndają, to nic mi do głowy nie przychodzi.

***

Koszmar! Dlatego chciałabym trochę ładniej wyglądać przed spaleniem. Bo ja chcę być spalona. Na złość tym wszystkim, którzy zabraniają palić, puszczę dymek jeszcze po śmierci.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 04.08.2023 już 2577 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply