Home » Cytaty » Cytaty Mai Lidii Kossakowskiej

Cytaty Mai Lidii Kossakowskiej

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polska pisarka Maja Lidia Kossakowska.

Cytaty Mai Lidii Kossakowskiej mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kossakowskiej możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Mai Lidii Kossakowskiej, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Mai Lidii Kossakowskiej

***

Prawdziwe oświecenie wiąże się z wyrzeczeniem wszelkich pragnień.
***
Szpitalne korytarze nie sprzyjają nadziei. Zwłaszcza kiedy czas płynie razem z deszczem, przeradza się w istną ulewę sekund mijających bezpowrotnie, wsiąkających w błotnistą glebę oczekiwania.
***
Szpitalny korytarz to parszywe miejsce. Przedsionek piekła, gdzie można tylko pokornie czekać na werdykt.
***
Zabierzcie moje życie, skoro niczego więcej nie potrafiliście mi zabrać.
***
Zdumiewające, jak kapryśny potrafi być czas. Niecierpliwi się i pędzi, kiedy chciałbyś każdą chwilę zatrzymać na zawsze, a rozciąga się złośliwie, gdy nie pozostaje nic prócz czekania.
***
Jeśli nie możesz się czegoś pozbyć, spróbuj polubić.
***
Wiedza sama w sobie nikogo nie może skrzywdzić. Szaleństwo już tak.

Powyższy artykuł został pokazany od 25.06.2023 już 9522 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply