Home » Cytaty » Cytaty Isaaca Bashevisa Singera

Cytaty Isaaca Bashevisa Singera

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest pisarz Isaac Bashevis Singer.

Cytaty Isaaca Bashevisa Singera mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Isaaca Bashevisa Singera możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Isaaca Bashevisa Singera, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Isaaca Bashevisa Singera

***

Zamek jest jako kobieta. Wcześniej, czy później musi się poddać.
***
Ludzka natura jest taka, że człowiek nic nie może zrobić prostą drogą. Zawsze trzeba manipulować między siłami zła i szaleństwa.
***
Cały ród męski jest na łasce kobiet.
***
Homo politicus nie jest zainteresowany prawdziwością wiary i uczciwością zamierzeń, a jedynie przynależnością do wygrywającej kliki i jej zamierzeń.
***
Nie umieramy od razu, tylko na raty.
***
Mężczyzna to jak pies – dać mu jeść i miejsce do spania, a już swej budy nie opuści.

Powyższy wpis został zobaczony od 07.01.2024 już 2001 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply