Home » Cytaty » Cytaty Jonathana Kellermana

Cytaty Jonathana Kellermana

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański psycholog Jonathan Kellerman.

Cytaty Jonathana Kellermana mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kellermana możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jonathana Kellermana, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jonathana Kellermana

***

W końcu w którymś momencie wszyscy stajemy się liczbą w tabeli, prawda?
***
Nie ma rzeczy straszniejszej od baśni.
***
Śmiertelna obraza dla jego męskości.
Odrzucony przez kobietę dla innej kobiety.
Jak w kiepskim żarcie.
***
Ciało jest świetnym przewodnikiem.
***
Ona sama się zniszczyła. Żyje zamknięta w swoim kretowisku, jest samolubna, nikomu niepotrzebna. Przez to, że użyłem jej ciała, nadałem sens jej życiu.
***
Opinie są jak dziury w dupie – powiedział McCain. – Każdy ma własną.
***
Życie jest zabawne, wiesz? – powiedziała. – Układasz plany, kombinujesz, a potem zupełnie niespodziewanie coś się zdarza.

Powyższy wpis został pokazany od 28.12.2023 już 7086 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply