Home » Cytaty » Cytaty Clive Staplesa Lewisa

Cytaty Clive Staplesa Lewisa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjski pisarz Clive Staples Lewis.

Cytaty Clive Staplesa Lewisa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Clive Staplesa Lewisa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Clive Staplesa Lewisa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Clive Staplesa Lewisa

***

Nauczyliśmy się myśleć o przyszłości jak o Ziemi Obiecanej, którą osiągają wielcy bohaterowie. A nie jak o czymś, do czego każdy się dostanie z prędkością sześćdziesięciu minut na godzinę, cokolwiek czyni, kimkolwiek jest.
***
Wierzę w chrześcijaństwo tak, jak w słońce: nie tylko dlatego, że je widzę, lecz także dzięki temu, że widzę wszystko pozostałe.
***
Miłość może okazać się w dziewięciu dziesiatych nienawiścią, lecz wciąż nazywać się miłością.
***
Czy myślisz, że mógłbym nie być posłuszny swoim własnym prawom?
***
Lepiej, żeby podziwiali kogokolwiek, niż żeby nie podziwiali nikogo.
***
Módlmy się, żeby ludzka rasa nigdy nie uciekła z Ziemi, by gdzie indziej rozprzestrzeniać swoją niegodziwość.
***
Są ludzie tak zaabsorbowani szerzeniem chrześcijaństwa, że nie poświęcają ani jednego momentu by samemu pomyśleć o Chrystusie.

Powyższy wpis został pokazany od 19.02.2023 już 9947 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*