Home » Cytaty » Cytaty Bryana Cranstona

Cytaty Bryana Cranstona

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest najwybitniejszy amerykański aktor Bryan Cranston.

Cytaty Bryana Cranstona mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Cranstona możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Bryana Cranstona, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Bryana Cranstona

***

Jako aktorzy jesteśmy przyzwyczajeni do pożegnań. Mamy to we krwi.
***
Szufladkowanie: aktor teatralny – aktor filmowy – aktor telewizyjny – nie ma już racji bytu. Wszyscy jesteśmy aktorami, wszyscy szukamy ciekawych pomysłów. Jeżeli są one w telewizji, to dlaczego nie iść właśnie tam?
***
Telewizja to głodny zwierz, który ciągle szuka nowego produktu, materiału. Zawsze chce więcej. To wymarzone miejsce dla scenarzystów, gdyż ciągle potrzebna jest kolejna porcja materiału.

Powyższy wpis został wyświetlony od 12.08.2023 już 7106 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się przydają.