Home » Cytaty » Cytaty Roberta Lee Frosta

Cytaty Roberta Lee Frosta

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański poeta Robert Lee Frost.

Cytaty Roberta Lee Frosta mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Roberta Lee Frosta możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Roberta Lee Frosta, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Roberta Lee Frosta

***

Mózg jest wspaniałym organem. Zaczyna pracować w momencie, kiedy wstajesz i nie przestaje do momentu, kiedy wchodzisz do biura.
***
Jeśli będziesz przykładnie pracował osiem godzin dziennie, może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście.
***
Nigdy nie rozbieraj płotu, jeśli nie wiesz, po co go postawiono.
***
Najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji jest przejście przez nią.
***
Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano
Dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną –
Reszta wzięła się z tego, że to ją wybrałem.

Powyższy artykuł został pokazany od 11.01.2024 już 3533 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply