Home » Cytaty » Cytaty Ronalda Reagana

Cytaty Ronalda Reagana

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański prezydent Ronald Reagan.

Cytaty Kirka Douglasa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Douglasa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Kirka Douglasa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Ronalda Reagana

***

Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem.
***
Jakość nauczania spada wraz ze wzrostem wynalazków rządu centralnego i wprowadzaniem ich w życie.
***
Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić.
***
Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale po co ryzykować?
***
Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina.
***
Odległości z Warszawy do Moskwy i z Warszawy do Brukseli są identyczne. Znak mówi, że Polska nie jest ani na wschodzie, ani na zachodzie. Polska jest centrum cywilizacji europejskiej. Wniosła rzeczywiście wiele w kształtowanie się tej cywilizacji. Czyni to również dzisiaj w sposób znaczący, nie godząc się na uciemiężenie.
***
Państwo jest jak niemowlak – z jednej strony ciągły apetyt, z drugiej brak odpowiedzialności za swoje czyny.
***
Pokój jest to nic tylko brak wojny.
***
Politycy mają skłonność do myślenia o następnych wyborach, a nie o następnym pokoleniu.
***
Przyszłość nie należy do bojaźliwych, należy do odważnych.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 15.02.2024 już 9748 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply