Home » Cytaty » Cytaty Andrzeja Mleczki

Cytaty Andrzeja Mleczki

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski rysownik Andrzej Mleczko.

Cytaty Andrzeja Mleczki mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Mleczki możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Andrzeja Mleczki, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Andrzeja Mleczki

***

Należy usiąść wygodnie, puścić myśli swobodnie, a następnie obserwować je mimochodem. Kiedy zaś ułożą się w zabawną konfigurację, trzeba to zanotować.
***
Nie ma znaczenia, czy coś powstawało pięć minut, czy tydzień, czy artysta się namęczył, czy nie, czy był trzeźwy. Ważny jest efekt.
***
Ci, którzy twierdzą, że wszystko ma sens, nigdy nie mieli kataru siennego.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 22.12.2023 już 3247 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply