Home » Cytaty » Romantyczne cytaty z filmów

Romantyczne cytaty z filmów

Filmy, seriale, czy książki pełne są kultowych kwestii. Każdy z nas ma swoje ulubione dzieła, które czyta lub ogląda wiele razy. Bohaterowie wypowiadają tam słowa, z którymi możemy się utożsamiać.

Do codziennego języka przeszło już wiele romantycznych cytatów z filmów. Sprawdź zestaw, który dla Ciebie przygotowaliśmy i wyślij lub umieść jeden z cytatów na portalach społecznościowych.

Każdy romantyczny cytat z filmów możesz wysłać dowolnym komunikatorem (WhatsApp, Telegram, Instagram, czy Messenger). Możesz tez go umieścić na swoim profilu na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie.

Romantyczne cytaty z filmów

***
Powinnaś być całowana i to często – i to przez kogoś, kto się na tym zna.

„Przeminęło z wiatrem”, 1939
***
Wolałabym raczej dzielić z Tobą jedno, krótkie życie niż żyć przez wszystkie wieki bez Ciebie.

„Władca Pierścieni”, 2003
***
Boję się wszystkiego. Boję się tego, co zobaczyłam, tego, co zrobiłam, tego, kim jestem. A najbardziej ze wszystkiego boję się wyjść z tego pokoju i nigdy więcej w swoim życiu nie czuć się tak jak wtedy, kiedy jestem z Tobą.

„Dirty Dancing”, 1987
***
Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz?

„Joe Black”, 1998
***
Jesteś jedynym powodem, dla którego ja jestem. Jesteś moimi wszystkimi powodami…

„Piękny umysł”, 2001
***
Życie bez miłości nie ma sensu. Kto nie kochał , ten nigdy nie żył.

„Joe Black”, 1998
***
Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

„I wciąż ją kocham”, 2010
***
Od teraz wszystko będzie proste. I będzie naprawdę trudne. Będziemy musieli każdego dnia nad tym pracować, ale chcę tego, bo chcę Ciebie. Chcę Ciebie całej, na zawsze, Ciebie i mnie, każdego dnia.

„Pamiętnik”, 2004

Powyższy artykuł został wyświetlony od 12.08.2023 już 1165 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply