Home » Cytaty » Cytaty Monici Bellucci

Cytaty Monici Bellucci

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest włoska aktorka i modelka Monica Bellucci.

Cytaty Monicki Bellucci mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Bellucci możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Monici Bellucci, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Monici Bellucci

***

Wykorzystuję urodę, by osiągnąć swoje cele. Nie mam z tym problemu.
***
Wizerunek bywa pułapką, ale zamiast mężczyzn najczęściej wpadają w nią same kobiety.
***
Nie będę ukrywać, powodem była uroda, ale kobiety często zapominają, że piękno jest jedynie punktem wyjścia. Ważne jest, jak i do czego wykorzystamy swoją urodę.
***
Piękna już byłam.
***
Nie należę do pań, które się klepie po pupie.
***
My, kobiety, często mamy wrażenie, że prostytutki znają mężczyzn lepiej od nas.
***
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.
***
Ciało jest narzędziem aktorki, a ja nie widzę niczego złego w tym, by je wykorzystywać na ekranie, jeśli tego wymaga scenariusz. Nie wstydzę się swoich kształtów. Mój ojciec zawsze mi powtarzał: „Moniko jesteś piękną dziewczyną i nie musisz tego ukrywać”.
***
Aktor jest jak pianino. Musi być dobrze nastrojony, ale nie można walić w niego zbyt mocno.

Powyższy wpis został zobaczony od 01.07.2023 już 6781 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.