Home » Cytaty » Cytaty Stinga

Cytaty Stinga

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjski muzyk Sting.

Cytaty Stinga mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Stinga możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Stinga, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Stinga

***

Kiedy młodzi muzycy, którzy próbują włamać się do tej branży pytają mnie „jak mam to zrobić?”, Mówię im, że ważne jest, aby to, co robią, wykonywali rzetelnie i dbałością o szczegóły. A jeśli ktoś chcę być wielką gwiazdą to, niech liczy na los.
***
Moją intencją jest rozwijać się jako muzyk. Być ciągle lepszym kompozytorem, wokalistą, autorem tekstów. Element niespodzianki jest tu bardzo ważny. Nie chcę, żeby ludzie mówili: Sting, już wiemy, jaki jest, rozumiemy go, wiemy, co nam pokaże. Wtedy skończyłaby się moja wolność. Bo polega ona na tym, że ciągle mam w zanadrzu coś, czego się po mnie nikt jeszcze nie spodziewał.

Powyższy wpis został wyświetlony od 16.02.2024 już 3979 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply