Home » Cytaty » Cytaty Orisona Swetta Mardena

Cytaty Orisona Swetta Mardena

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Orison Swett Marden.

Cytaty Orisona Swetta Mardena mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Mardena możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Orisona Swetta Mardena, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Orisona Swetta Mardena

***

Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, każdy człowiek, któremu powiodło się w życiu, osiągnął wielkość bądź sukces na tyle właśnie, na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku.
***
Gdybyśmy obrabiali ciągle złoto, znikłoby; jeśli mosiądz, czas by go starł; jeślibyśmy wznosili świątynie, rozsypią się w gruzy. Lecz jeśli pracujemy nad nieśmiertelnym duchem, jeśli napawamy go wyższymi zasadami, słuszną obawą przed Bogiem, ludzką godnością i poszanowaniem jej, ryjemy na tej tablicy coś, czego czas nie może zmazać, lecz co jaśnieć będzie coraz świetniej przez całą wieczność.

Powyższy wpis został wyświetlony od 21.06.2023 już 9750 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply