Home » Cytaty » Cytaty Federico Moccia

Cytaty Federico Moccia

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest włoski reżyser Federico Moccia.

Cytaty Federico Moccia mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Moccia możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Federico Moccia, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Federico Moccia

***

Kiedy kończy się miłość, można spodziewać się wszystkiego poza odpowiedzią na pytanie 'dlaczego?’
***
Słaby wątpi przed podjęciem decyzji; silny dopiero potem.
***
Czasami robimy takie straszne głupoty. I to nie wtedy, kiedy jesteśmy zakochani, tylko wtedy, kiedy nam się wydaje, że jesteśmy.
***
Możesz zmienić niebo, które masz nad sobą, ale duszy w sobie nie.
***
Właśnie, to co w danej chwili wydaje nam się takie doskonałe, z czasem może już takie nie być. Może nawet dociera do nas, że to nie było aż takie znów doskonałe i nawet jeśli to utraciliśmy, wcale nie jest powiedziane, że więcej tego nie znajdziemy, a wręcz, że nie znajdziemy czegoś lepszego.
***
Kiedy cierpimy, to najzwyklejsze, najbanalniejsze rzeczy zyskują w naszych oczach nieoczekiwaną wartość.
***
W gruncie rzeczy życie jest piękne właśnie dlatego, bo nie zależy wyłącznie od ciebie.
***
Najpiękniejszy dzień to ten, którego jeszcze nie przeżyliśmy.
***
W życiu nie jest aż tak znowu łatwo znaleźć porcję cukru, by uczynić je mniej gorzkim.
***
Tak, bo widzisz, najlepsze rozwiązania znajduje się w okamgnieniu, bo one już są, wiszą w powietrzu, czekają na nas. Wystarczy tylko po nie sięgnąć. To zawsze zależy od momentu, który akurat przeżywamy. Zbyt długie rozmyślanie nad czymś może nam wszystko zepsuć.
***
Życie się kończy, gdy przestaje się je przeżywać.
***
Zdarzają się takie wspomnienia, którymi nie ma sensu dzielić się z przyjaciółmi. Nawet jeśli są bolesne. Nawet jeśli dręczą. Właśnie, można by to tak ująć. W miłości ból jest proporcjonalny do piękna samego związku.
***
Jeśli mogę powiedzieć komuś 'kocham cię’, muszę być w stanie powiedzieć 'kocham wszystko w tobie, kocham świat poprzez ciebie, kocham w tobie również samego siebie’.

Powyższy wpis został wyświetlony od 22.12.2023 już 5030 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply