Home » Cytaty » Cytaty Kory Jackowskiej

Cytaty Kory Jackowskiej

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest piosenkarka Kora Jackowska.

Cytaty Kory Jackowskiej mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Kory Jackowskiej możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Kory Jackowskiej, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Kory Jackowskiej

***

Nie chcę deprecjonować innych dziedzin kultury, ale muzyka zawsze była dużo łatwiejsza i bardziej interakcyjna, niż na przykład film. Podczas koncertu w pełni uczestniczysz w tym, co chce przekazać artysta.
***
Rewolucji już nie zrobię. Nie będę kimś innym niż jestem.
***
Scena to jest wielkie wyzwanie, nieśmiała osoba niech siedzi w domu […].

Powyższy artykuł został pokazany od 28.06.2023 już 6914 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się spodobają.