Home » Cytaty » Cytaty Rebecci Solnit

Cytaty Rebecci Solnit

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykańska eseistka Rebecca Solnit.

Cytaty Rebecci Solnit mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Solnit możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Rebecci Solnit, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Rebecci Solnit

***

Doskonałość to kij, którym okłada się to, co możliwe.
***
Przemoc zaczyna się od przyjęcia założenia, które brzmi: mam prawo cię kontrolować.
***
Najgorszy rodzaj krytyki stara się mieć ostatnie słowo i pozostawia nas wszystkich w milczeniu; najlepszy otwiera rozmowę, która nie potrzebuje końca.
***
To, co po fakcie wydaje się rzeczą zupełnie zwyczajną, często uważane było za cud, póki się nie ziściło.
***
Nadzieja to przekonania, że to, co robimy, ma znaczenie, nawet jeśli nie sposób z góry przewidzieć, jakiego i kiedy znaczenia nabierze, na kogo i na co może wpłynąć.
***
Zwycięstwo nie oznacza, że odtąd wszystko będzie zawsze w porządku, a my możemy już spocząć na laurach aż po kres czasu.
***
Zwycięstwo jest kamieniem milowym na długiej drodze, dowodem na to, że czasem wygrywamy i zachętą, by iść dalej i się nie zatrzymywać.
***
Raj nie jest miejscem, do którego się przybywa, lecz samą podrożą.

Powyższy wpis został zobaczony od 07.07.2023 już 9453 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply