Home » Cytaty » Cytaty Jana Krzysztofa Bieleckiego

Cytaty Jana Krzysztofa Bieleckiego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski polityk Jan Krzysztof Bielecki.

Cytaty Jana Krzysztofa Bieleckiego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Bieleckiego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jana Krzysztofa Bieleckiego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jana Krzysztofa Bieleckiego

***

45 lat komunizmu wyrządziło Polsce więcej szkód niż okupacja hitlerowska.
***
Kontynent europejski został teraz ponownie zjednoczony i wszystkie społeczeństwa Europy wyznają ten sam system wartości – pora więc powiększyć parasol NATO, tak aby objął on również Europę Środkowo-Wschodnią.
***
Nie mam przekonania, że Polacy są słabsi. Jedyna dziedzina, gdzie jesteśmy absolutnymi debilami, to piłka nożna.
***
Niski stan świadomości, jak działa system emerytalny, sprawił, że dopiero załamanie dochodów do budżetu spowodowane światowym kryzysem i rosnące koszty reformy emerytalnej uprzytomniły niektórym ekspertom i politykom, jak niebezpieczna stała się sytuacja. Ale i tak reakcja wielu ekspertów związanych z wprowadzeniem reformy była zdumiewająca. Prawie stumiliardowy deficyt strukturalny w systemie emerytalno-rentowym wywołał co prawda nawoływanie do uporządkowania finansów publicznych, ale to, że jedna czwarta tej sumy wynikała z konieczności zaciągania długu na rynkach, by sfinansować OFE, pozostało dla nich tematem tabu!

Powyższy wpis został wyświetlony od 20.12.2023 już 9929 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.

Leave a Reply