Home » Cytaty » Cytaty z piosenek W.E.N.Y.

Cytaty z piosenek W.E.N.Y.

Piosenki są pełne słów, wersów, które przemawiają do odbiorców. Uwielbiamy ich słuchać i znamy wiele z nich na pamięć. Niezależnie od gatunku muzyki, pojawiają się wersy, które ludzie często lubią cytować. Jednym z artystów, którego chętnie cytujemy jest raper W.E.N.A..

Cytaty z piosenek W.E.N.Y. mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty W.E.N.Y. możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów z piosenek W.E.N.Y., które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty z piosenek W.E.N.Y.

***

Ludzie w Polsce są zero-jedynkowi. Polska mentalność: jem zupę – pierdolę drugie. Po prostu. Albo jesteś ze mną, albo przeciwko mnie. Nie potrafią spojrzeć wielowarstwowo na muzykę, na swoje życie, na innych ludzi. Nigdy nie chciałem twórczością promować agresji. Dziękuję tym ludziom, dzięki którym mogę robić muzykę w tym kraju. Zdaję sobie sprawę, że gdyby nie oni, to mielibyśmy dużo ciężej. Przetarli nam szlaki, ale wszyscy idziemy innymi drogami. Nie lubię być porównywany z polskimi raperami, bo ja nie słucham polskiego rapu, oprócz kilku wyjątków. Wydaje mi się, że wielu młodych graczy dissuje starszych tylko po prostu, aby stać się popularnym. To jest mega słabe. Ktoś wydaje płytę w październiku, to we wrześniu wyda trzy dissy. No może zrobi się o mnie głośno, płyta się lepiej sprzeda. Żałosne.

Powyższy wpis został pokazany od 16.08.2023 już 4456 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się przydają.