Home » Cytaty » Cytaty Georgesa Simenona

Cytaty Georgesa Simenona

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest belgijski pisarz Georges Simenon.

Cytaty Georgesa Simenona mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Simenona możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Georgesa Simenona, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Georgesa Simenona

***

Prawie każdy mężczyzna jest mniej lub więcej związany z jakimś określonym typem urody i osobowości kobiecej.
***
Czy tylko dlatego, że ktoś nie żyje, musi być wzorem wszelkich cnót?
***
Kobiety piękne nie zawsze są podniecające. Czasem to te o mniej regularnych rysach wywołują pożądanie lub sentymentalną tęsknotę.
***
Rzadko zdarza się spotkać człowieka, który nie gra żadnej roli, nawet wtedy, gdy jest sam. Większość odczuwa potrzebę słuchania siebie i patrzenia na siebie.

Powyższy artykuł został pokazany od 07.01.2024 już 1496 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply