Home » Cytaty » Cytaty Brada Pitta

Cytaty Brada Pitta

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Brad Pitt.

Cytaty Brada Pitta mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Pitta możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Brada Pitta, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Brada Pitta

***

Człowiek zawsze potrzebuje odpowiedzi na podstawowe pytania: „Skąd pochodzę? Dokąd zmierzam?”, niezależnie od epoki, w której żyje. Bardzo często szukamy odpowiedzi, odwołując się do naszej historii. Postacie mitologicznych bohaterów reprezentują wartości, stanowiące uniwersalny kanon kultury. Oczywiście każdy ma swoją mitologię, z której czerpie na swój sposób. Dla jednych punktem odniesienia są komiksowe opowieści o superbohaterach, dla innych – klasyczne teksty w rodzaju Iliady.
***
Ja jako symbol seksu? Dziękuję bardzo. Nie interesuje mnie to. Jeżeli zostanę zapamiętany tylko z tego powodu, poczuję się bardzo rozczarowany.
***
Jestem za małżeństwami gejowskimi, legalizacją marihuany i przeciw religii.
***
Nie jestem przeciwny chirurgii plastycznej, która pomaga ludziom normalnie żyć. (…) Ale zdarza się też, niestety, że niektórzy zatracają właściwy kierunek takich zmian. Wtedy robi się to chore. Bo pomysł, żeby wyglądać dokładnie tak, jak ktoś inny, jest chory. To próba podszycie się pod czyjeś „ego” z przekonaniem, że z nową twarzą dostanie się też życie tego człowieka, którego rysy się skopiowało.
***
W każdej chwili wymieniłbym młodość na mądrość wieku dojrzałego.
***
W mini jest przyszłość! Po kilku miesiącach biegania w miniówce dochodzę do wniosku, że jest zadziwiająco wygodna.

Powyższy wpis został pokazany od 14.08.2023 już 5240 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.