Home » Cytaty » Cytaty Beyoncé

Cytaty Beyoncé

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykańska piosenkarka Beyoncé.

Cytaty Beyoncé mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Beyoncé możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Beyoncé, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Beyoncé

***

Idealnym dniem wolnym od pracy byłby taki, podczas którego jadłabym tylko to, na co miałabym ochotę. Byłyby to na pewno kurczak, wafle i kasza z serem. Spotkałabym się z moim siostrzeńcem, oglądałabym telewizję i relaksowałabym się. Miałabym na sobie zwykły dres i skarpety.
***
Jestem perfekcjonistką, daję z siebie wszystko i lubię mieć kontrolę nad całością. Im więcej stawiam sobie zadań, tym lepiej mi to wychodzi.
***
Już od dawna nie mogę chodzić do kościoła. Jest mi wstyd, że nie ma mnie na niedzielnych mszach, ale ludzie ciągle się tam na mnie patrzą i rozpychają, by stać blisko mnie. Robią mi też zdjęcia telefonem komórkowym. W sumie są bardzo mili, ale uciążliwi. Myślę, że Bóg rozumie, dlaczego opuszczam msze i nie ma mi tego za złe.
***
Zazwyczaj czytam tylko gazety, wolę z nich czerpać informacje niż z Internetu. Tylko kilka razy wchodziłam na jakieś strony www, ale nigdy nie rozmawiałam z nikim wirtualnie. Chyba jest to spowodowane tym, że nie mam cech jaskiniowca. Uważam, że znajdują się tam rzeczy, które mogą ranić, a ja nadal jestem tylko człowiekiem. Te opinie bardzo mnie bolą.

Powyższy wpis został wyświetlony od 15.02.2024 już 9193 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply