Home » Cytaty » Cytaty Anthony’ego Hopkinsa

Cytaty Anthony’ego Hopkinsa

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest aktor Anthony Hopkins.

Cytaty Anthony’ego Hopkinsa mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Hopkinsa możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Anthony’ego Hopkinsa, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Anthony’ego Hopkinsa

***

Po zaakceptowaniu faktu, że nie ma sensu niczego się bać, można dobrze wwiercić się w swoją pierwotną istotę. Wierzę, że gdy robimy rzeczy bez obaw, możemy zrobić wszystko, dopóki nie martwimy się konsekwencjami.
***
Byłem kiepski w szkole. Naprawdę zje*anym kretynem. Byłem aspołeczny i nie chciało mi się męczyć z innymi dziećmi. Naprawdę byłem złym uczeniem. Nie miałem mózgu. Nie wiedziałem, w ogóle co ja robię w szkole. Dlatego zostałem aktorem.
***
Walijczycy mają prawdziwy talent do aktorstwa, którego nie znajdzie się w Anglii. Anglikom brakuje serca.
***
Bycie palaczem jest jak uwięzienie w skomplikowanym labiryncie. Wygląda na to, że Allen Carr ma plan tego labiryntu, od razu zostałem uwolniony ze swojego uzależnienia.
***
Przemysł filmowy pełen jest szalonych ludzi, którzy myślą, że są Bogami.
***
Kiedy rozstaje się z przyjacielem, jest to nagłe. Nie daję wcześniej ostrzeżeń, po prostu zmieniam swój adres i numer telefonu. Mogą być zmieszani – ale przeżyją, nikt od tego nie umiera.
***
Nie chcę być nikim innym, niż jestem. Mogę to dobitnie powiedzieć, nie żałuję niczego.
***
O nic nie pytaj, niczego się nie spodziewaj, akceptuj wszystko.
***
Dochodzę do wniosku, że na starość człowiek przestaje się przejmować wieloma rzeczami, które wcześniej zatruwały mu życie. Ma za to więcej wolnego czasu i czerpie z tego przyjemność.

Powyższy artykuł został pokazany od 15.01.2024 już 4738 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply