Home » Cytaty » Inspirujące cytaty Keanu Reeves’a

Inspirujące cytaty Keanu Reeves’a

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest kanadyjski aktor Keanu Reeves.

Cytaty Keanu Reeves’a mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Reeves’a możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Keanu Reeves’a, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Inspirujące cytaty Keanu Reeves’a

Zostałem wychowany aby traktować ludzi dokładnie tak, jak chciałbym być traktowany przez innych. To się nazywa szacunek.

***

Łatwo jest uciec i ukryć się, gdy kłopoty wchodzą w nasze życie. Sekret polega na tym, aby iść dalej, wykorzystywać własne doświadczenia, dobre i złe, i stworzyć najlepszą wersję własnego ja.

***

Definiują cię dwie rzeczy: twoja cierpliwość, kiedy nie masz nic i twoje podejście do życia, gdy masz wszystko.

***

Sztuka polega na próbie znalezienia dobra w ludziach i uczynieniu świata bardziej przyjaznym miejscem.

Kiedy nauczysz się dbać o siebie, obecność drugiego człowieka w twoim życiu będzie wyborem, a nie koniecznością.

***

Kiedy masz ciężki czas w życiu, doświadczasz wielkich trudów i zastanawiasz się, gdzie jest Bóg, pamiętaj, że nauczyciel jest zawsze cicho, kiedy uczeń podchodzi do testu.

Powyższy artykuł został zobaczony od 04.02.2024 już 5541 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply