Home » Cytaty » Cytaty z książki S@motność w sieci

Cytaty z książki S@motność w sieci

Filmy, seriale, czy książki pełne są kultowych kwestii. Każdy z nas ma swoje ulubione dzieła, które czyta lub ogląda wiele razy. Bohaterowie wypowiadają tam słowa, z którymi możemy się utożsamiać.

Do codziennego języka przeszło już wiele z książki S@motność w sieci. Sprawdź zestaw, który dla Ciebie przygotowaliśmy i wyślij lub umieść jeden z cytatów na portalach społecznościowych.

Każdy z cytatów z książki S@motność w sieci możesz wysłać dowolnym komunikatorem (WhatsApp, Telegram, Instagram, czy Messenger). Możesz tez go umieścić na swoim profilu na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie.

Cytaty z książki S@motność w sieci

***

Żeby był, żeby chciał być, żeby nie zniknął.
***
Żaden mężczyzna nie miał tak mało czasu i nie dał mi tak wiele.
***
Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam.
***
Wiesz, że ja zawsze tęskniłam za Tobą już troszeczkę, nawet gdy byłeś blisko mnie. Tęskniłam już tak sobie trochę na zapas. Żeby później tęsknić mniej, gdy już pójdziesz do domu. I tak nie pomagało.
***
Nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota. To nawet gorsze niż nieodwzajemniona miłość. Znacznie gorsze.
***
Przyjaciel staje się fragmentem naszej biografii, jak data urodzenia, pierwsza szkoła czy imiona rodziców.
***
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. Boisz się tylko, że ta wieczność – bez tych wszystkich obietnic – będzie krótka.
***
Ludzie poruszają się po wytyczonych przez los albo przeznaczenie – obojętnie jak to nazwać – trasach. Na mgnienie oka krzyżują się one z naszymi i idą dalej. Bardziej niż rzadko i tylko nieliczni zostają na dłużej i chcą iść naszymi trasami. Zdarzają, się jednak i tacy, którzy zaistnieją wystarczająco długo, aby chciało się ich zatrzymać. Ale oni idą dalej.
***
Życie przeważnie jest smutne. A zaraz potem się umiera.
***
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.
***
Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się instynktownie, ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć.
***
Płakać trzeba w spokoju. Tylko wtedy ma się z tego radość.

Powyższy artykuł został zobaczony od 15.01.2024 już 6413 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply