Home » Cytaty » Cytaty Winstona Grooma

Cytaty Winstona Grooma

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Winston Groom.

Cytaty Winstona Grooma mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Grooma możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Winstona Grooma, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Winstona Grooma

***
Głupi ten, co głupio robi.
***
Ma swoją własną filzofię na temat tego dlaczego jesteśmy: bo bronimy słusznych racji, ale w niesłuszny sposób albo odwrotnie, już nie pamiętam, rzecz w tym, że robimy to nie tak.
***
Jedno wam powiem: Życie idioty to nie bułka z masłem.
***
Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
***
Płyń z prądem, przyjacielu, i gdy Cię będzie unosił, leciutko mu pomagaj, omijaj rafy, walcz z mrokiem i nigdy, nigdy się nie poddawaj.
***
Kurde balas, myślę sobie, jestem tylko biedny idiota, dlaczego chcą, żebym to ja odpowiadał za przyszłość ludzkości?

Powyższy wpis został pokazany od 26.02.2023 już 9908 razy! Mamy nadzieje, że nasze cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*